Jdi na obsah Jdi na menu
 


OSLAVY A SOUTĚŽ K 110. VÝROČÍ ZALOŽENÍ SDH

26. 5. 2012

Pro Oudoleňské hasiče byla sobota 26. května 2012 hasičským svátkem. Den se nesl ve znamení oslav a soutěžení. Od rána bylo krásné slunečné počasí a v 11:30 byla celá akce zahájena projevem starosty obce, který nás seznámil s historií vzniku sboru. Za doprovodu hudby následoval slavnostní průvod hasičů s položením věnců u základní školy a kapličky.

Na louce za kulturním domem byla zahájena okrsková hasičská soutěž během jednotlivců na 100m v kategorii muži a ženy. Další disciplínou byl samozřejmě požární útok v kategorii muži mladší, muži starší, ženy mladší, ženy starší. Pokusy byly zdařilé i nezdařilé, ale i o tom tento sport je. Samozřejmě celé odpoledne nechyběla hudba a komentář mladého, nadějného moderátora a hudebníka pana Hospodky.  

Pro Oudoleň dopadlo soutěžní zápolení následovně:

 

Muži . mladší I.   8. místo
  starší I.  5. místo
  starší II.

 4. místo

Ženy mladší  2. místo
  starší 3. místo

Skončení soutěžního odpoledne ovšem neznamenalo konec akce. Následovala taneční zábava pod širým nebem u hasičárny, kde k tanci a poslechu hrála skupina již zmíněného pana Hospodky.

Poděkování patří všem hasičům i nehasičům, kteří pomáhali s přípravou tratí, veškerým občerstvením, vyhotovením krásných diplomů a dalším nutným zabezpečením soutěže, sponzorům, obci a také za vypůjčení prostoru za kulturním domem, kde se soutěž konala.

                                                                         Eva Rosická

 

Fotografie z celého dne naleznete na http://www.oudolen.cz/110.-vyroci-zalozeni-sdh-oudolen.html.

V připojené fotogalerii jsou stříbrná děvčata v kategorii ženy mladší.

 

Náhledy fotografií ze složky 110 let Oudoleň 2012